FILA
Strona GłównaKontaktO firmiePraca
 
  

 

Sztum, dnia 13 grudnia 2013 r.

PODZIĘKOWANIA

 

Niniejszym pragnę serdecznie podziękować, za wieloletnią współpracę w zakresie sprzedaży mebli łazienkowych.

Powodem podjęcia decyzji o zaprzestaniu produkcji mebli jest konieczność skoncentrowania się na produkcji wodomierzy o wysokich parametrach metrologicznych oraz eksploatacyjnych, których sprzedaż ciągle rośnie. W chwili obecnej jest to dla nas priorytetem.

Produkowane meble łazienkowe w przeważającej części są produkcją jednostkową w/g indywidualnych zamówień klientów. To powoduje duże zaangażowanie w realizację takich zleceń.

Aby nie zmarnować wypracowanej przez wiele lat technologii produkcji mebli poszukiwałem firmy, która przejęłaby tę produkcję. W ostatniej nieomal chwili, zaproponowałem Państwu Katarzynie i Wojciechowi Macijewicz przejęcie produkcji tych mebli, gdyż wiem, że od wielu lat produkują fronty meblowe.

Oficjalnie mogę stwierdzić, że firma LEM sp. z o.o. z Elbląga ul. Skrzydlata 28, właściciel marki LUPUS (www.lupus.eu) jest zainteresowana przejęciem oferty i kontynuacją produkcji mebli łazienkowych.

Jest to doświadczony producent elementów meblowych oraz mebli kuchennych, istniejący na rynku

od 1990 r. Przedstawiciel tej firmy będzie się z Państwem kontaktował w styczniu 2014 r.

Zamówienia od nowego dostawcy realizowane będą od lutego 2014 r.

Do tego momentu produkcja będzie się odbywała w naszej firmie.

Aby zapewnić utrzymanie jakości mebli, przekażę wszystkie szczegóły technologiczne firmie LEM, jak i niezbędne obrabiarki. Ponadto zasadnicza grupa pracowników wykonujących w mojej firmie meble, tak długo będzie dojeżdżać do pracy w Elblągu, jak tylko będzie to niezbędne.

Sądzę, że firma LEM zajmująca się wyłącznie produkcja meblarską, lepiej będzie realizować zamówienia niż my do tej pory to czyniliśmy.

Ponieważ znana mi jest rzetelność firmy LEM, możliwe jest stosowanie dalej znaku FILA na meblach produkowanych przez tę firmę tak długo, jak tylko to będzie zasadne.

Wahałem się długo z podjęciem ostatecznej decyzji i stąd nieco spóźniona data niniejszego pisma. Nie była to decyzja łatwa. Pewna nostalgia zapewne nie prędko minie.

Jeszcze raz dziękuję za duże zaangażowanie Państwa w sprzedaży naszych mebli, oraz promowanie ich jakości.

Gdyby droga prowadziła przez Sztum, to zapraszam do siebie, abym mógł osobiście pokazać, czym się zajmujemy. Jako jedyni w Polsce prowadzimy prace badawcze i konstrukcyjne nad wodomierzami i ciepłomierzami, które znalazły zainteresowanie również na zachodzie Europy. Stąd też potrzeba koncentracji.

Życzę Państwu dobrej współpracy z Państwem Katarzyną i Wojciechem Macijewicz, gdyż to oni stanowią o wartości firmy LEM.


                                                                                                                         Z poważaniem,


                                                                                                                       Alicja i Antoni Fila